O projektu

Rodinné domy Padochov jsou moderním komplexem domů s rozsáhlými zahradami. Projekt nabízí šest řadových domů o rozloze 116 m2 až 124 m2, jež jsou řešeny jako dvojpodlažní sestavy jednoduchých kubických tvarů s plochou střechou. Každý dům má svoji vlastní zahradu, příjezdovou cestu a garáž.

Dispoziční řešení domů je koncepčně obdobné. Důraz byl kladen na účelnost a vzdušnost interiéru, čemuž napomáhá i optimální orientace vůči světovým stranám, která zajišťuje dostatek přílivu slunečních paprsků. Spodní podlaží je rozložením místností předurčeno pro užití během dne, kdy si můžete užívat otevřeného prostoru kuchyně s jídelnou a hlavní obytnou místností, na kterou v exteriéru volně navazuje relaxační zóna terasy se zahradou. Horní patro je vyhrazeno pro ložnice obyvatel domu s možností kontaktu s exteriérem skrze balkón. Patra jsou vzájemně propojena otevřeným schodištěm s možností pod ním v budoucnu vytvořit úložný prostor.

Věříme, že dokonalé bydlení se netýká jen samotného interiéru. Celkový dojem ovlivňuje i zasazení domů do okolní zástavby a dostupnost potřebných služeb. Projekt byl proto navržen tak, aby vám tu nechybělo nic, co si slibujete od pohodlného bydlení na venkově. Je ideální volbou pro rodiny s dětmi, mladé páry či jednotlivce.

Časová osa

Standardy

Jsme si vědomi toho, že na vzhledu a detailech záleží. Právě proto bylo materiálové řešení domů navrženo tak, aby odpovídalo požadavkům moderního, praktického a zdravého bydlení.

Standardy

Financování

Rezervační poplatek 200 000,- KČ vč. DPH do 5 dní od podpisu Rezervační smlouvy.
Ten se následně započítává na první splátku kupní ceny. Zbytek kupní ceny se váže na podpis kupní smlouvy.

Koupě nového domu je zásadní investicí. Díky našemu manuálu 3 základních kroků pro Vás ale bude celý proces přehlednější.

Financování
Stojíme si za svou prací

Jsme Winning Estate, developerská společnost zabývající se primárně rezidenční výstavbou. Patříme do silné a stabilní skupiny společností Winning Group a.s., jejíž portfolio se dynamicky rozrůstá.

V roce 2018 jsme realizovaly úspěšný pilotní projekt Rezidence u zámku v Oslavanech, který v prestižní soutěži „Realitní projekt roku“ získal nejvyšší ocenění – Cenu odborné poroty pro Jihomoravský kraj včetně Brna. Tato cenná zpětná vazba je pro nás závazkem vůči vám, našim stávajícím i novým klientům. Právě pro vás totiž pečlivě vytváříme stavby vysoce účelné, nadčasové a reprezentativní, stejně tak jako klademe důraz na transparentní a přímou komunikaci a návaznost služeb pojících se s investicí do vysněného bydlení.

winningestate.cz
winninggroup.cz
Slovo architekta

Koncept

Novostavba šesti rodinných domů tvoří řadovou zástavbu, typickou pro vesnice jižní Moravy. Z původní zástavby také přebírá tvarosloví různých sklonů střech, které se zde propisují do sklonitých atik domů. Řadová zástavba je záměrně rozčleněná ustupujícími hmotami, aby se zmenšilo meřítko jinak monolitického bloku domů. Tato rytmizace hmoty je klasickým kompozičním nástrojem architektury. Linie domů je mírně odsunutá od příjezdové komunikace, aby umožnila nejen parkovaní na předzahrádkách jednotlivých domů, ale především společnou pobytovou sousedskou zónu pro setkávání. Měřítko staveb a okolní zeleň dále podporují kvalitu tohoto polo veřejného prostoru v centru obce.


Příběh

„Už jsem skoro doma, za potravinami odbočím vlevo, pak téměř krokem přes zpomalovací práh a už vidím na naši bandu. Nejmenší obyvatelé našich řadovek zase hrají na policajty a zloděje, základnu mají u prostředního antoníčku, velitel stojí nahoře a rozdává příkazy. Zloděje zatím nevidím, možná jsou zase za rohem dalšího domu v řadě nebo mezi keři u příjezdové cesty, je tu hodně míst na schovávaní. Zajíždím autem před dům a nahoře zahlédnu v okně pracovny Toma, jak zase sedí u počítače, hry na ulici už ho v tomhle věku tolik nebaví, ale ven by přece jen občas mohl. Možná ho pobídnu, aby pomohl vyčistit bazén. Brzy začne léto, a to bude chtít zase pořádat grilovačku s kamarády. Ze zádveří už je cítit vůně z kuchyně, Karel dneska peče kuře. To se pak provoní přes otevřené točité schodiště celý dům. Jdu se nahoru převléct a zjišťuju, že Vojtíšek není u sebe v pokojíčku, ani na balkoně, asi je teda dneska za zloděje. Je to takový malý raubíř. Ale on se zase objeví, tady se o něj nemusíme bát. Je tu bezpečno a klid. Tom nechce od počítače, tak jdu na zahradu sama, u toho si nejlépe odpočinu. Na terase si napustím vodu a pak až dozadu, do sadu.“